Lékárna U Zlaté koruny  Jirkov
474 654 195

HiPP MLÉKO HiPP 1 BIO Combiotik 300g

HiPP MLÉKO HiPP 1 BIO Combiotik 300g

Výrobce: Hipp Czech s.r.o.
Typ: Čaje, potraviny
SUKL: 0000000
PDK: 3031169

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
18710
Cena obvyklá:206
Ušetříte:9.2%

Produkt je dočasně nedostupný

Popis:

Počáteční mléčná kojenecká výživa HiPP 1 BIO Combiotik pro děti od narození. Nové balení, nová receptura.

Společnost HiPP dobře ví, že kojení je pro miminko to nejlepší a proto je vhodné kojit tak dlouho, jak bude Vaše miminko potřebovat. Někdy ale kojení není možné – proto je tu společnost HiPP s náhradní kojeneckou výživou. HiPP mléčné výživy jsou připravované tak, aby Vaše dítě dostávalo to, co přesně potřebuje pro zdravý vývoj.

Složení je založeno na posledních výsledcích vědeckého výzkumu v mléčné výživě. Navíc, HiPP  BIO Combiotik® je v HiPP BIO kvalitě.

  • Inspirované přírodou
  • PRAEBIOTIK - vláknina GOS – galaktooligosacharidy získané z laktózy
  • PROBIOTIK – přírodní kultury mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko obsahuje velké množství probiotických kultur, které mohou být individuálně rozdílné.
  • Obsah bílkovin – 1,25 g (1,89 g) / 100 ml (100 kcal)
  • LCP** – polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem Omega 3 & 6, které jsou také obsaženy v mateřském mléce. Jsou obzvláště důležité v prvních měsících života, protože děti si je ještě neumí samy v dostatečném množství vytvořit.
  • Laktóza – stejně jako mateřské mléko obsahuje lehce stravitelný mléčný cukr
  • Bez lepku
  • Nová receptura*
  • s omega 3 – mastnými kyselinami
  • V BIO kvalitě

* Obsah bílkovin v HiPP 1 BIO Combiotik® je upraven dle posledních doporučení výživových specialistů. Při přechodu na HiPP 1 BIO Combiotik® s novou recepturou se může změnit množství a počet mléčných porcí. Proto nabídněte výživu tak často, jak bude Vaše dítě požadovat. 

Balení: 300 g 

Potravina pro zvláštní výživu. Je vhodná pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Výrobek by měl být používán na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu a dalších doporučení výrobce.

Výrobce: Hipp Czech s.r.o.
Typ: Čaje, potraviny
Cena obvyklá*:
206 s dph
Vaše cena:
18710 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3031169

Produkt je dočasně nedostupný